شرکت خدمات مهندسی باهان گستر در سال 1386 و با هدف ارائه خدمات مهندسی كانه آرايي و تامین تجهیزات پروژه ها و واحدهای فرآوری مواد معدنی، تشکیل شد.
تجارب و سوابق کاری حرفه ای مدیران و کارشناسان شرکت از سال 1378 تاکنون که از رهگذر همکاری با شرکتهای معتبر بین المللی حاصل شده ، این امکان را فرآهم نموده است تا شرکت باهان بتواند خدمات ویژه مهندسی فرآوری مواد معدنی شامل آناليز داده ها در كانه آرايي و پیشنهاد مدار مناسب فرآوری، سايزينگ و انتخاب تجهيزات فرآوري ،بهینه سازی خطوط فرآوری و بطور کلی تامین دانش فنی، مهندسی پایه و تامین تجهیزات خطوط فرآوری مواد معدنی را به مشتریان خود عرضه نماید.تجربه طولانی مدیران شرکت در ساماندهی شبکه قدرتمند تامین کالا و تجهیزات بویژه اخذ نمایندگی انحصاری بیش از 15 شرکت معتبر بین المللی ، این امکان را مهیا نموده است که بتواند تجهیزات مختلف خطوط فرآوری مواد معدنی را با کیفیت و قیمت مناسب و نیز خدمات پس از فروش پایدار و طولانی مدت ، برای مشتریان و کارفرمایان خود تدارک و تامین نماید.

خط مشی باهان گستر

شرکت باهان گستر به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در تولید و عرضه محصولات پلی‌یورتانی و .... با تکیه بر ارزش­‌های سازمانی و الزامات قانونی در راستای دستیابی به اهداف استراتژیک خود، سیاست‌های زیر را اتخاذ، تدوین و اعلام نموده است. بدین منظور سیستم مدیریت کیفیتی  بر اساس استانداردهای ISO 9001 طرح‌ریزی شده و از طریق بهبود مستمر فرآیندها، اهداف جاری‌سازی می‌شود. سیاست‌های سازمان به‌شرح زیر است:

  1. کسب جایگاه برتر در بازار
  2. بهبود کیفیت محصولات و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان با توجه به توسعه پایدار
  3. ایجاد بستر مناسب به منظور جذب، حفظ و ارتقاء توانمندی سرمایه‌های انسانی

About-Us